Zobacz, kto wybiera się do Rady Powiatu
Na listach do Rady Powiatu tłok. Łacznie 323 nazwiska. Poniżej prezentujemy część kandydatów, tym razem z Platformy Obywatelskiej RP, Prawa i Sprawiedliwości, Ruchu Autonomii Śląska oraz Ruchu Demokracji Lokalnej. Sprawdź, kto powalczy o głosy.
PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Okręg I
1 Szymiczek Krystyna
2 Lorek Michał Jan
3 Baranek Ireneusz Bolesław
4 Friedrich Bożena Maria
5 Burek Bogdan Marian
6 Woźniak Renata Cecylia
7 Pawełek Ireneusz Franciszek
8 Wilhelm Marian Mikołaj
Okręg II
1 Topol Dawid Piotr
2 Boruta - Król Aleksandra Ewa
3 Olszewska Ewa Barbara
4 Lach Marcin Daniel
5 Nosiadek Mirosława Maria
6 Szindler Barbara
Okręg III
1 Małecki Stanisław
2 Chlebik - Turek Janina Teresa
3 Tomanek Antoni Albin
4 Porwoł Mariola
5 Widera Marek Rafał 4
6 Koleczko Tadeusz Błażej
7 Kisiel Krzysztof Ireneusz
Okręg IV
1 Prus Dariusz Mirosław
2 Szczęsny Jarosław Zbigniew
3 Połednik Barbara Ewa
4 Hepner Włodzimierz Marek
5 Meisel Mirosława Maria
6 Pleszczyńska Ewa
7 Ulman Ewald Robert
8 Bazan Ilona Róża
9 Mrówka Sławomir Bogusław
10 Krzywodajć Angelika Maria
11 Kalinowski Zbigniew Jerzy
12 Jelonek Janusz Józef
13 Stolarska Joanna Maria
14 Żymełka Łucja Eugenia
15 Strzelczyk Ewa Stanisława
16 Waltar Jerzy Wiktor
Okręg V
1 Tomaszewska Jolanta Pelagia
2 Ickiewicz Eugeniusz Antoni
3 Marcol Roman Antoni
4 Tatarczyk Błażej Szczepan
5 Adamek Danuta Maria
6 Celmer Marek Jan
7 Sosna Tomasz Jerzy
Okręg VI
1 Skatuła Tadeusz
2 Wujec Stanisław
3 Rodak Stefania Wanda
4 Wajsman Henryk Eugeniusz
5 Paloc Magdalena
6 Kołtuniak Marek
7 Rybarz Marek Jan
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg I
1 Smuda Krystyna Małgorzata
2 Glenc Piotr Adam
3 Tatura Mirosław Bogdan
4 Szczotok Krzysztof Wojciech
5 Królczyk Joanna Jadwiga
6 Idziak Aleksandra Monika
7 Krakowczyk Ginter Józef
Okręg II
1 Walecki Bernard Kazimierz
2 Polok Antoni Krystian
3 Mentel Łukasz Jacek
4 Dąbek Sylwia Barbara
5 Sielski Marcin Maksymilian
Okręg III
1 Dziewior Grzegorz Andrzej
2 Szlachta Dariusz Roman
3 Cieślik Paweł
4 Świderska Gabriela Elżbieta
5 Sudoł Romuald
6 Gajewski Konrad Wiktor
Okręg IV
1 Drosio Marian
2 Kamiński Grzegorz Marek
3 Szyszka Tadeusz Andrzej
4 Kowol Rajmund Alojzy
5 Mętel - Cwynar Katarzyna Anna
6 Korzeń Grzegorz Zbigniew
7 Chrószcz Dorota Bogusława
8 Bąk Andrzej Marcin
9 Chamczyk Piotr
10 Hojka Karol Wincenty
11 Jurecka Teresa
12 Świerczek Grzegorz
13 Elsner Andrzej Janusz
14 Wojtanowski Jakub Mateusz
15 Wojs Monika Teresa
16 Cichy Adam Jacek
Okręg V
1 Wojaczek Jadwiga Rozalia
2 Moczała Andrzej Feliks
3 Karwot Czesław Stanisław
4 Wija Krzysztof Michał
5 Andreczko Stanisław Leon
6 Rduch Antoni Edward
Okręg VI
1 Glenc Teresa
2 Radziwołek Krzysztof Franciszek
3 Fichna Danuta
4 Durczok Józefa Jadwiga
5 Bugla Maria Franciszka
6 Drapacz Urszula
7 Serafin Barbara Maria
RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA
Okręg I
1 Mielańczyk Łukasz Mateusz
2 Tatarczyk Maria Józefa
3 Matuszek Marek Adam
4 Szczeponek Andrzej Jerzy
Okręg II
1 Ćwielong Halina Krystyna
2 Caniboł Jolanta Sylwia
3 Kołoczek Tomasz Michał
Okręg III
1 Zawisz Ryszard Franciszek
2 Nieroda Julian Piotr
3 Urbański Karol Piotr
4 Schirmeisen Paweł
Okręg IV
1 Galwas Jerzy Jacek
2 Czaja Rafał
3 Matuszek Adam Józef
4 Wowra Adrian Marcin
Okręg V
1 Prochasek Dawid Mikołaj
2 Małysz Maria
3 Neugebauer Adrian Michał
4 Serwotka Krystyna
5 Piwoński Marcin Michał
Okręg VI
1 Sitek Stanisław
2 Nowak Andrzej
3 Fojcik Marek Antoni
4 Skrobak Bożena
5 Wowra Patryk Paweł
6 Rychel Bartosz Szymon
7 Szweda Kazimierz Czesław
8 Lazar Justyna Maria
RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ
Okręg I
1 Krzystała Łukasz Wojciech
2 Klemenczak Witold Józef
3 Mołdrzyk Eugeniusz
4 Frydrych Joanna Marta
5 Osadnik Alina Łucja
6 Pomiotło Radosław Jacek
7 Pytlik Renata Joanna
Okręg II
1 Cybułka Piotr Stefan
2 Solik Beata Urszula
3 Krajczok Michał Daniel
4 Sitek Katarzyna Maria
Okręg III
1 Wollny Waldemar Paweł
2 Komarek Henryk Jan
3 Rogala Michalina Marta
4 Rotter Marek Adam
5 Niemyjska Ewa Anna
6 Adamczyk Krzysztof Tomasz
7 Machnik Agnieszka Weronika
8 Olszar Lucjan
Okręg IV
1 Weychert Gerard Cyprian
2 Serwotka Ireneusz Jerzy
3 Chodyna Tatiana Małgorzata
Śląski 4 Sibik Paweł Piotr
5 Maciejewska Henryka Jadwiga
6 Łukoszek Witold Jerzy
7 Dziedzic Barbara Maria
8 Bieniek Żaneta Teresa
9 Bańczyk Adrian Jacek
10 Sobala Adam Franciszek
11 Ryszka Andrzej
12 Czekała Katarzyna Helena 3
13 Jura Aleksander Krzysztof
Okręg V
1 Mika Wiesław Benedykt
2 Sobala Ludwik Roman
3 Łyczko Piotr Paweł
4 Szczęsny Mateusz Jarosław
5 Andruszkiewicz Dorota Wiktoria
Okręg VI
1 Piszczan Mirosław Jan
2 Myśliwiec Jakub Bogdan
3 Hlubek Ewa Jolanta
4 Langer Renata Elżbieta
5 Pachuta Konrad Mateusz
Komentarze (0)
Dodaj komentarz