Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 sierpnia 202014:08

Czyste Powietrze. Konsultacje od 1 września w Godowie i Lubomi

Czyste Powietrze. Konsultacje od 1 września w Godowie i Lubomi - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Powiat:

Już 1 września rozpoczną działalnośc dwa biura konsultacyjne związane z programem Czyste Powietrze. Otwarte zostaną punkty w Godowie i Lubomi.

Oficjalna inauguracja działalności punktów konsultacyjnych odbędzie się 1 września 2020 w Godowie o godzinie 10.00 oraz o godzinie 11.30 w Lubomi. W obu przypadkach biura działać będą na terenie tamtejszych Urzędów Gmin. Biura umożliwią mieszkańcom składanie wniosków o dofinansowanie oraz przeprowadzą ich wstępną weryfikację co ułatwi proces wdrażania programu Czyste Powietrze.

Program Czyste Powietrze to inicjatywa rządowa prowadzona przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Ministerstwem Klimatu oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mająca na celu wsparcie mieszkańców poprzez dofinansowanie między innymi do termomodernizacji budynków jednorodzinnych, wymiany źródeł ciepła czy instalacji mikroinstalacji fotowoltaicznych. Działania te umożliwiają redukcję pyłów oraz innych zanieczyszczeń emitowanych przez gospodarstwa jednorodzinne osiągając w ten sposób poprawę stanu powietrza mieszkańców naszego okręgu oraz całej Polski.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności1 lutego 202600:27

Radlin: Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Mariackiej

Radlin: Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Mariackiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Sport1 lutego 202620:03

Olimpia bardzo długo się męczyła, ale ostatecznie zwyciężyła [FOTO i WIDEO]

Olimpia bardzo długo się męczyła, ale ostatecznie zwyciężyła [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W niedzielne popołudnie, 1 lutego, hala OSiR w Raciborzu była areną derbowego starcia w ramach II ligi koszykówki kobiet. RKK AZS Racibórz podejmował ŻKK Olimpię Wodzisław Śląski. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji i zwrotów akcji, a jego przebieg potwierdził, jak nieprzewidywalna potrafi być rywalizacja na tym poziomie rozgrywkowym.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.