Aktualności13 lutego 201210:28
MOPS-em pokieruje Elwira Palarczyk

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W wyniku przeprowadzonego naboru stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim obejmie Elwira Palarczyk.Od roku 1990 pracowała jako kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie.
Nowa pani dyrektor ukończyła studia wyższe na kierunku socjologia ze specjalnością praca socjalna. Z pomocą społeczną jest związana od ponad 20 lat. Od roku 1990 pracowała jako kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie.
Prywatnie Elwira Palarczyk jest matką dwójki dorosłych synów. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim.


![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)




![Weekend, który połączył mieszkańców. Kultura i integracja na Trzech Wzgórzach [FOTO] Weekend, który połączył mieszkańców. Kultura i integracja na Trzech Wzgórzach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17797067771779706676moc-pomocy-202659-.jpg)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz