Brenna w radlińskich barwach

Ferie zimowe już za nami. Jak co roku, również tym razem dzieci i młodzież grup artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie, uczestniczyły w wycieczce artystyczno-rekreacyjnej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży TĘCZA.
W dniach od 6 do 10 lutego dzieci i młodzież przebywały w Brennej, gdzie obok szeregu atrakcji i zajęć związanych z tematem: „W krainie magii” (zajęcia plastyczne, występy artystyczne, dyskoteki, bal przebierańców, turniej wiedzy „Wiem wszystko”, szaleństwo saneczkowe na wyjątkowym stoku, grill, kulig z pochodniami), zorganizowany był DZIEŃ RADLINA.
Pomysł na uhonorowanie 15-lecia miasta poza jego granicami był strzałem w dziesiątkę. Zielono-żółta grupa prześcigała się wiadomościami na temat Radlina w zorganizowanym quizie, dzieliła ciekawostkami dotyczącymi miasta, a nawet napisała kilka piosenek o Radlinie, z których jasno wynika, że
„W RADLINIE MIESZKAMY MY,
JEST TU FAJNIE PRZYJDŹ I TY
TU ZABAWA NA 102
OD RANA DO WIECZORA”
Agata Kraszczyńska, Gosia Kubica, Asia Pawełoszek z Radlina,
którą wykonały wraz z Kajetanem Szendzielorzem i Tadkiem Rokickim z Radlina
„TAK OSTATNIO PRZECHODZIŁAM
ZOBACZYŁAM MIASTO SNÓW
BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁO
I POWRÓCĘ TUTAJ ZNÓW”
Alicja Koźlik i Wiktoria Kaleta z Rydułtów
„W NASZYM MOK-u ZAJĘĆ WIELE
DLA MŁODZIEŻY, DZIECI TEŻ
DLA DOROSŁYCH WYBÓR WIELKI
PRZYJDŹ I ZAPISZ DZISIAJ SIĘ
BO NASZ RADLIN JEST DEBEST
TUTAJ KAŻDY ŚMIEJE SIĘ….”
Julia Selwa i Agnieszka Sosna z Radlina
„RADLIN, RADLIN SUPER MIASTO
I TEŻ FAJNIE SIĘ NAZYWA
I TEŻ SĄ TU FAJNI LUDZIE
CO POMOGĄ ZAWSZE CI”
Zosia Capek z Marklowic.























![Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766147045bez-tytulu-.jpg)
![Turniej Akademii Top Team. Sportowa rywalizacja i integracja młodych zawodników [FOTO] Turniej Akademii Top Team. Sportowa rywalizacja i integracja młodych zawodników [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766185495596508476-1433047885492244-5542572116226959565-n-.jpg)

Komentarze (0)
Dodaj komentarz