Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 października 202011:39

Wodzisław Śląski stawia na recykling i pomaganie

Wodzisław Śląski stawia na recykling i pomaganie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Dziś, 30 października, w Parku Miejskim (obok nasadzeń róż, niedaleko pałacu) oraz na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki “Trzech Wzgórz” (w pobliżu głównego traktu i parkingów) pracownicy Służb Komunalnych Miasta zainstalowali wykonane przez siebie metalowe serca na nakrętki.

Również w taki sposób miasto zachęca mieszkańców do recyklingu i pomagania potrzebującym. Nakrętki zbierane są bowiem z myślą o wspieraniu różnego rodzaju akcji charytatywnych.

Przypomnijmy, zielone serca na plastikowe nakrętki, z inicjatywy Spółdzielni Mieszkaniowej “Marcel” w Radlinie, pojawiły się też ostatnio m.in. przy ul. Św. Wawrzyńca 5 oraz przy placu zabaw na ul. Jana Pawła II.

Ale serca to nie wszystko. Pracownicy SKM planują kolejne tego typu działania. Zapowiadają przygotowanie w swoim warsztacie pojemników na zużyte baterie, z których również mogliby korzystać wodzisławianie.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 lipca 202511:30

Wodzisławianin zdobywa szczyty świata

Wodzisławianin zdobywa szczyty świata - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. archiwum Mateusza Jarząbka
Aktualności6 lipca 202514:33

Radlin. O krok od tragedii na Korfantego

Radlin. O krok od tragedii na Korfantego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Reklama
Aktualności4 lipca 202511:22

Cztery nowoczesne autobusy wyjadą na ulice powiatu

Cztery nowoczesne autobusy wyjadą na ulice powiatu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.