Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 listopada 202010:19

Śmieci odbiorą, ale mogą się spóźnić

Śmieci odbiorą, ale mogą się spóźnić - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

Coraz więcej chorych każdego dnia i coraz bardziej ograniczone kadry w spółce Naprzód sp. z o.o. odpowiedzialnej za wywóz śmieci z miasta. Spółka ostrzega, że mogą wystąpić opóźnienia w odbiorze śmieci.

W związku z dynamiką rozwoju epidemii i zwiększającą się ilością osób objętych kwarantanną oraz izolacją z powodu epidemii koronawirusa w całym kraju mogą wystąpić opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych.

Firma „Naprzód" Sp. z o. o. poinformowała, że będzie zmuszona do wprowadzenia aktualizacji obowiązujących wewnętrznych procedur w kierunku ochrony zasobu kadrowego. Ponadto zostanie zabezpieczona kompleksowa infrastruktura związana z odbiorem odpadów. Skutkiem tych działań mogą być opóźnienia w odbiorze śmieci, które – jak zapewnia Naprzód sp. z o.o. - będą realizowane w najszybszym możliwym terminie.

Wszelkie uwagi dotyczące świadczenia usług przez przedsiębiorcę odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości prosimy zgłaszać do Urzędu Miasta Pszów:

- mailowo: reklamacje@pszow.pl lub
- telefonicznie na numer 32 716 08 19

Autor: UM Pszów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności10 sierpnia 202610:44

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wybita szyba wiaty przystankowej Wilchwy Cyganek to kolejny akt wandalizmu w Wodzisławiu Śląskim. W ostatnim czasie niszczona była również infrastruktura Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, a na elewacji Pałacu Dietrichsteinów pojawiły się graffiti. Za usuwanie skutków bezmyślnego działania wandali zapłacić trzeba z publicznych pieniędzy.

red., fot. FB/Miasto Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności9 sierpnia 202615:16

Nowa jakość leczenia w Jastrzębiu-Zdroju

Nowa jakość leczenia w Jastrzębiu-Zdroju - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
slaskie.pl / fot. Tomasz Żak/UMWS
Aktualności10 sierpnia 202621:55

Trwa kompleksowa modernizacja ośrodka PERŁA

Trwa kompleksowa modernizacja ośrodka PERŁA - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
powiatwodzislawski.pl
Aktualności9 sierpnia 202623:16

Rozpoczynamy remont A1

Rozpoczynamy remont A1 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.