Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 listopada 202011:54

Jak funkcjonuje Urząd Gminy w Mszanie?

Jak funkcjonuje Urząd Gminy w Mszanie? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. Urząd Gminy będzie, tak jak do tej pory czynny dla mieszkańców od poniedziałku do piątku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa obywateli i pracowników Wójt Gminy Mszana ustala ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu.

1. Urząd Gminy Mszana świadczy wszystkie przewidziane prawem zadania własne i zlecone w dotychczasowych godzinach urzędowania, tj.:

poniedziałek 7.30 – 17.00
wtorek, środa, czwartek 7.30 – 15.30
piątek 7.30 – 14.00.

2. Budynek urzędu gminy jest otwarty dla klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu dostępu tylko do parteru. W tym miejscu udostępniono urnę na korespondencję papierową oraz dzwonek w celu przywołania pracownika urzędu;

3. Obsługa osobista klienta na parterze budynku odbywa się przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności ( maseczki, rękawiczki, środki dezynfekcyjne, pomiar temperatury);

4. Skargi, wnioski i petycje składać można osobiście, pisemnie, faksem lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej;

Zachęcamy do załatwiania swoich spraw telefonicznie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej natomiast w przypadku konieczności osobistego kontaktu z pracownikami lub wójtem do wcześniejszego umawiania się na spotkania telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Autor: UG Mszana, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 czerwca 202623:00

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO]

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pszów:

W ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych rozegrany został finał baraży o awans do klasy A Podokręgu Racibórz na sezon 2026/2027. Na boisku w Krzyżkowicach zmierzyły się miejscowy Naprzód oraz LKS Ocice. Termometry wskazywały temperaturę zbliżoną do 40 stopni Celsjusza, co oznaczało jeszcze większy upał niż podczas sobotniego barażu rozegranego w Pietrowicach Wielkich.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.