Zmarł Stanisław Maroszek, wieloletni pracownik Starostwa Powiatowego

Zmarł Stanisław Maroszek, wieloletni pracownik Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.
Śp. Stanisław Maroszek miał 79 lat. Był powszechnie znany i szanowany w środowisku wodzisławskich geodetów. Dzięki m.in. jego staraniom dwoje mieszkańców powiatu wodzisławskiego zostało pośmiertnie uhonorowanych tytułem Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)





![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774258892mini-177425810955-926939-2-.jpg)







![Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774263483poradnia-radlin-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz