Zimowe zgrupowanie sportowe za nami!

W ostatnim czasie zawodnicy Akademii Sportowej Top Team oraz uczniowie klas sportowych o profilu judo z SP8 i SP10 przebywali na zgrupowaniu sportowym, podczas którego nadrzędnym celem było odpowiednie przygotowanie wydolnościowe oraz techniczne do kolejnych wymagających rozgrywek a także podniesienie poziomu sportowego.
W czasie zgrupowania zadownicy trenowali na macie szlifując technikę oraz doskonaląc swoje umiejętności. Ponad to zawodnicy mieli również treningi na siłowni oraz dbali o dobrą dietę. Zimowa aura i dobre warunki pozwoliły także na treningi w górach oraz zdobywanie szczytów nie tylko sportowych umiejętnosci, ale też górskich. Ten intensywny czas spędzony na zgrupowaniu napewno przyniesie swoje efekty w postaci dobrych wyników na kolejnych zawodach.



![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1710706030tauron-dystrybucja-36-.jpg)



![WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773047942fotob-2047-.jpg)
![Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773048746648277744-1851197505619645-6772655679426173805-n-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany