Wybuch w Radlinie. Jedna osoba ranna

Sobotnie przedpołudnie w Radlinie nie należało do spokojnych. W jednym z lokali gastronomicznych doszło do eksplozji instalacji gazowej.
Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 17 kwietnia, po godzinie 11.30 na ulicy Józefa Rymera w Radlinie. W budce z kebebem doszło do rozszczelnienia instalacji butli z gazem, a następnie do jej wybuchu. Zniszczeniu uległa budka gastronomiczna oraz przylegający do niej namiot. W zdarzeniu tym ucierpiała jedna osoba, która z poparzeniami została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowali strażacy z Rydułtów oraz ochotnicy z OSP Głożyny.








![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680181krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz