Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 lipca 202110:45

Policja dzieciom i lato w mieście z wodzisławskimi policjantami

Policja dzieciom i lato w mieście z wodzisławskimi policjantami - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Kolejne spotkanie wodzisławskich funkcjonariuszy z dziećmi. I kolejna okazja, aby rozmawiać o bezpieczeństwie w wakacje. Bo dzieci zawsze warto uświadamiać na temat zagrożeń, które na nich mogą czyhać, szczególnie w wakacje.

Podczas festynu "Wakacje w mieście" zorganizowanego przez Wodzisławskie Centrum Kultury, jak również na spotkaniu zorganizowanym przez  Bibliotekę Miejską w Wodzisławiu Śląskim, którego hasłem było "policja dzieciom" wodzisławscy policjanci rozmawiali z najmłodszymi mieszkańcami powiatu wodzisławskiego na temat bezpiecznego wypoczynku w miejscu zamieszkania. Dzieci chętnie brały udział w spotkaniach, chętnie opowiadały o sytuacjach, które im się przydarzyły, i które mogą się przydarzyć. Nasi milusińscy bardzo dużo już wiedzą na temat bezpieczeństwa. Wiedzą też, że same mogą mieć wpływ na swoje bezpieczeństwo, unikając zachowań ryzykownych. Spotkania odbyły się w wesołej atmosferze, dzieci otrzymały od policji upominki. Mogły też zobaczyć z bliska policyjny radiowóz, co okazało się dużą atrakcją.

Autor: KPP Wodzisław Śl.,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności17 marca 202610:13

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Aktualności17 marca 202620:03

Obowiązkowa deratyzacja w Wodzisławiu. Sprawdź, co musisz zrobić

Obowiązkowa deratyzacja w Wodzisławiu. Sprawdź, co musisz zrobić - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Kultura i Edukacja17 marca 202619:55

Irena Małysa odwiedzi Godów. Wyjątkowe wydarzenie w bibliotece

Irena Małysa odwiedzi Godów. Wyjątkowe wydarzenie w bibliotece - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów, fot. FB/Irena Małysa strona autorska
Aktualności18 marca 202622:16

Duża inwestycja drogowa w Rydułtowach. Zmiany w ruchu i objazdy

Duża inwestycja drogowa w Rydułtowach. Zmiany w ruchu i objazdy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.