Zbieramy nakrętki. Możemy pomóc właśnie Tobie

Metalowe serca na nakrętki cieszą się ogromną popularnością wśród wodzisławian. Mieszkańcy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w pomaganie i na bieżąco wypełniają pojemniki po brzegi.
- Jeśli znacie osoby z Wodzisławia Śląskiego, które potrzebują pomocy, którym możemy przekazać kolejne tury nakrętek, zgłoście to e-mailowo - informuje wodzisławski magistrat.
Za każdym razem, gdy serce się zapełnia, jego zawartość zostaje przekazana na wskazany przez Was - mieszkańców szczytny cel. Pierwsza partia zebranych przez mieszkańców plastikowych nakrętek trafiła do Lilianki Sówki. Druga tura została przekazana Lence Siedlok, a trzecia Jasiowi Wiśniewskiemu, kolejne Agatce Kultys i Jasiowi Pochopieniowi.
Jeśli znacie osobę z Wodzisławia Śląskiego, która potrzebuje pomocy, zgłoście to e-mailowo na adresy: k.makulska@wodzislaw-slaski.pl lub k.bartkowiak@wodzislaw-slaski.pl.
Pojemniki na nakrętki znajdziecie w Parku Miejskim oraz na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki “Trzy Wzgórza".

























![Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765650618597707936-1257736549723776-6709596116774993231-n-.jpg)

![Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765654371jarmark-radlin-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz