Aktualności6 października 202109:08
Lodowisko w Pszowie szykuje się do sezonu

0
Reklama
Pszów:
Pszowskie lodowisko szykuje się do zimowego sezonu. W październiku wykonane zostaną niezbędne czynności, które pozwolą oddać obiekt do użytku mieszkańców miasta i gości z regionu.
Sprawdzony zostanie m.in. agregat z instalacją chłodniczą i przygotowywana będzie tafla lodowiska. Wykonane zostaną też niezbędne prace porządkowe.
W związku z planowanymi przygotowaniami lodowiska do sezonu, korty tenisowe i skatepark działające obecnie na tafli obiektu dostępne były tylko do niedzieli, 3 października br. Siłownia czynna jest bez zmian.
Przygotowaniem lodowiska i jego utrzymaniem zajmują się pracownicy miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Pszowie, który zarządza całym wielofunkcyjnym obiektem sportowo-rekreacyjnym.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz