Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 marca 202215:04

Jechał audi bez ważnych badań. Proponował łapówkę

Jechał audi bez ważnych badań. Proponował łapówkę - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Policjanci z wodzisławskiej drogówki zatrzymali kierowcę audi, który wraz z żoną i córką podróżował pojazdem niedopuszczonym do ruchu. W trakcie kontroli próbował ich przekupić licząc, że przymkną oko na popełnione przez niego wykroczenie. Za próbę skorumpowania mundurowych grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

We wtorek na ulicy Witosa w Wodzisławiu Śląskim, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli audi na niemieckich numerach rejestracyjnych. W trakcie kontroli okazało się, że pojazd nie był dopuszczony do ruchu, za co taryfikator przewiduje mandat w wysokości 1,5 tysiąca złotych. Kierowca chciał uniknąć odpowiedzialności, więc zaproponował policjantom łapówkę. Mimo ostrzeżeń, że może popełnić przestępstwo, wręczył mundurowym 500 złotych „twierdząc, że teraz takie ciężkie czasy, a nikt się przecież nie dowie”. Policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo, a po jego zakończeniu o losie łapówkarza zdecyduje sąd. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport19 maja 202515:25

Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe przyznane [FOTO]

Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe przyznane [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W piątek, 16 maja w Pałacu Dietrichsteinów odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień za osiągnięcia sportowe. W zabytkowych murach wodzisławskiego zabytku spotkało się lokalne środowisko sportowe, by wspólnie uczcić sukcesy zawodników i trenerów, którzy w minionym roku wyróżnili się wyjątkowymi wynikami, zaangażowaniem i pasją.

red., fot. FB/Miasto Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Sport19 maja 202513:54

Klęska w Turzy Śląskiej. Unia spada do IV ligi

Klęska w Turzy Śląskiej. Unia spada do IV ligi - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Styl życia19 maja 202515:47

Zdrowie, edukacja i profilaktyka w jednym miejscu. Dzień Pacjenta Szpitala Powiatowego za nami

Zdrowie, edukacja i profilaktyka w jednym miejscu. Dzień Pacjenta Szpitala Powiatowego za nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Za nami kolejna edycja Dnia Pacjenta, która przyciągnęła tłumy mieszkańców powiatu wodzisławskiego oraz okolicznych miejscowości. Wydarzenie, zorganizowane przez Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim, już po raz kolejny łączyło specjalistyczną wiedzę, bezpłatną diagnostykę oraz szeroko zakrojoną profilaktykę zdrowotną.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności20 maja 202513:06

Za nami spotkanie prezydenta i mieszkańców Trzech Wzgórz

Za nami spotkanie prezydenta i mieszkańców Trzech Wzgórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Biuro Komunikacji Społecznej
Aktualności20 maja 202515:32

W sobotę Powiatowy Festiwal Kultury. Sprawdź, co będzie się działo!

W sobotę Powiatowy Festiwal Kultury. Sprawdź, co będzie się działo! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.