Aktualności15 września 202211:21
Szykują się zmiany w dodatku węglowym

0
Reklama
Region:
Szykują się zmiany w tzw. dodatku węglowym. Dotychczas, świadczenie przysługiwało na deklarowane gospodarstwo domowe. Niestety, zdarzały się przypadki „mnożenia” liczby gospodarstw domowych, funkcjonujących w ramach jednego adresu, a często w ramach jednego źródła ciepła.
- Zmiany, będące aktualnie w toku legislacyjnym, zmierzają w stronę zasady „jeden adres – jedno świadczenie”. Ośrodki pomocy społecznej w całym kraju aktualnie czekają na przekazanie pieniędzy z ministerstwa. Zanim środki nie zostaną przekazane, świadczenia nie mogą zostać wypłacone. Dlatego prosimy uzbroić się w cierpliwość oraz śledzić na bieżąco informacje na stronie www.ops.radlin.pl - informuje Urząd Miasta w Radlinie.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz