Diagnoza problemów społecznych w Gminie Mszana

Centrum Profilaktyki i Reedukacji Atelier z Krakowa na zlecenie Gminy Mszana realizuje „Diagnozę problemów społecznych”.
W związku z tym Urząd Gminy Mszana prosi o uzupełnienie anonimowej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszej Gminy, służących rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.
Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.
Ankieta znajduje się TUTAJ.



![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)


![Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177728136463-933147-.jpg)
![Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777153341photo-66-z-72-.jpg)















Komentarze (0)
Dodaj komentarz