Włamanie do poradni w Godowie. Policja publikuje wizerunki sprawców

Gorzyccy śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do punktu poradni zdrowia w Godowie. Publikujemy wizerunek sprawców. Osoby mogące pomóc w ustaleniu ich danych personalnych są proszone o kontakt z Komisariatem Policji w Gorzycach.
Policjanci Komisariatu Policji w Gorzycach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do budynku punktu poradni zdrowia w Godowie przy ul. 1 Maja. Do przestępstwa doszło w dniu 16 lipca br. Mężczyzna i kobieta, wspólnie włamali się do wnętrza budynku, skąd zabrali opakowanie leków. Wizerunek tych osób został zarejestrowany przez kamery monitoringu.
Publikujemy wizerunek sprawców kradzieży z włamaniem. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu ich danych personalnych, są proszone o kontakt z Komisariatem Policji w Gorzycach, z siedzibą w Rogowie, przy ul. Czyżowickiej 4, telefonicznie: 47 85 55 527 lub e-mail: gorzyce@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.











![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz