Traktorzysta z promilami

Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Mszanie. Kierujący traktorem mężczyzna nie zachował ostrożności i wjechał do rowu. Nie tylko brak ostrożności spowodował, że doszło do kolizji, bowiem w organizmie 37-latka było ponad 2,5 promila alkoholu.
Do zdarzenia doszło w piątek około 16.30 w Mszanie. 37-letni traktorzysta jadąc ulicą Wolnośc nie zachował ostrożności, zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Brak ostrożności to nie wszystko. Po zbadaniu kierowcy na zawartość alkoholu, okazało się że w jego organizmie jest ponad 2,5 promila alkoholu. Na szczęscie prócz uszkodenia maszyny, nikomu nic się nie stało. Pijanemu traktorzyście grozi utrata prawa jazdy i dwuletni pobyt w więzieniu.
KPP Wodzisław Śl.
























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz