Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 listopada 202218:34

Policyjne działania NURD w powiecie wodzisławskim

Policyjne działania NURD w powiecie wodzisławskim - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Powiat:

Dzisiaj na drogach powiatu wodzisławskiego prowadzone są wojewódzkie działania pod hasłem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Policjanci zwracają szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych i rowerzystów, ale również przyglądają się, czy sami piesi nie łamią przepisów kodeksu drogowego. Akcja potrwa do godziny 22.00.

Policyjne działania prowadzone są dzisiaj od godziny 6.00. Ich podstawowym celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego (NURD) oraz podniesienie świadomości pieszych w zakresie zagrożeń na drodze. Podczas działań, mundurowi obserwują skrzyżowania, przejścia dla pieszych, a także główne ciągi komunikacyjne. Dzisiaj nie będzie taryfy ulgowej dla uczestników drogi, którzy w sposób rażący naruszą przepisy ruchu drogowego.

- Pamiętajmy! Stosowanie się do przepisów ruchu drogowego prowadzi do zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie do wszystkich użytkowników drogi! - informują wodzisławscy stróże prawa.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności3 marca 202613:13

Zdarzenie drogowe w Rydułtowach. Kierowca zasłabł i uderzył w latarnię

Zdarzenie drogowe w Rydułtowach. Kierowca zasłabł i uderzył w latarnię - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności3 marca 202616:33

Czasowe zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 932 w Marklowicach

Czasowe zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 932 w Marklowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport2 marca 202622:50

17. Błękitna Wstęga Balatonu – trwają zapisy na bieg przełajowy

17. Błękitna Wstęga Balatonu – trwają zapisy na bieg przełajowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Kultura i Edukacja2 marca 202623:00

Słowo w centrum uwagi. Ruszają eliminacje do 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Słowo w centrum uwagi. Ruszają eliminacje do 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności3 marca 202611:32

Stypendia i nagrody dla artystów. Wnioski do 15 kwietnia

Stypendia i nagrody dla artystów. Wnioski do 15 kwietnia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.