Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 stycznia 202319:30

Komisarz Krzysztof Szczeponek nowym szefem rydułtowskich policjantów

Komisarz Krzysztof Szczeponek nowym szefem rydułtowskich policjantów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

20 stycznia w budynku Komisariatu Policji w Rydułtowach obyło się uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta. Wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, mł. insp. Wiesław Dryja. Poprzedni Komendant objął stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w wodzisławskiej komendzie.

Dzisiaj w budynku Komisariatu Policji w Rydułtowach odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta. Komisarza Krzysztofa Szczeponka wprowadził Komendat Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, mł. insp. Wiesław Dryja, który pogratulował mu awansu zawodowego, podziękował za dotychczasową współpracę i życzył sukcesów na nowym stanowisku. W uroczystości wzięli udział również Przewodniczący Rady Miasta Lucjan Szwan, Burmistrz Miasta Rydułtowy Marcin Połomski, Sekretarz Miasta Rydułtowy Krzysztof Kisiel, Komendant Straży Miejskiej w Rydułtowach Krzysztof Mocarski oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim, nadkomisarz Adam Marekwica i Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Rydułtowach, podinspektor Jakub Ceglarek. Dzisiejsza uroczystość była okazją do złożenia gratulacji, ale i nawiązania współpracy we wspólnym dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców. Poprzedni Komendant, podinspektor Adrian Kołodziej został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego wodzisławskiej jednostki.

Autor: KPP, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 marca 202409:13

Dębowy weteran padł ofiarą wandali

Dębowy weteran padł ofiarą wandali - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Egreen
Aktualności1 marca 202411:56

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO]

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W czwartek, 29.02. w Turzy Śląskiej otwarto pierwsze w powiecie wodzisławskim Branżowe Centrum Umiejętności firmy Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o. Prawdopodobnie jest to jedyna tego rodzaju placówka w kraju dedykowana florystyce. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele powiatu.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. BCU Turza Śląska
Reklama
Sport1 marca 202409:18

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja3 marca 202415:51

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Po 5 latach od ostatniego wyjazdu udało się ponownie wrócić do tradycji Zespołu Sukces i Orkiestry KWK Rydultowy czyli do zagranicznych wyjazdów i pokazów na festiwalach poza granicami Polski. Zorganizować wyjazd po takiej przerwie nie było łatwym zadaniem, ale udało się!

opr. red.
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.