Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 stycznia 202307:25

Szkolenia z obsługi systemu iPFRON+

Szkolenia z obsługi systemu iPFRON+ - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

PFRON zaprasza na szkolenie z nowego systemu iPFRON+ w Katowicach. System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz.

Sztandarowym przedsięwzięciem PFRON w zakresie nowoczesnych systemów informatycznych obsługiwanych za pomocą przeglądarek internetowych jest budowa systemu informatycznego „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON - System iPFRON+”.

PFRON zaprasza na szkolenie z nowego systemu iPFRON+ w Katowicach. System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz. Ale w pełni elektroniczna obsługa spraw to nie wszystko. iPFRON+ będzie pierwszym systemem PFRON, który umożliwi Beneficjentom wsparcia dostęp do spersonalizowanych danych dotyczących udzielanej im pomocy, ocenę jakości otrzymanego wsparcia oraz zgłoszenia akcesu do projektów finansowanych ze środków PFRON.

System tworzony jest z naciskiem na jego dostępność dla szerokiego grona użytkowników

Dostępność rozumianą znacznie szerzej niż tylko zgodność z zaleceniami WCAG 2.1. Dostępność rozumianą jako wsparcie najnowszych narzędzi, takich jak: dyktowanie treści wniosków, wsparcie wirtualnego asystenta czy rozbudowaną pomoc kontekstową. Wreszcie dostępność rozumianą jako przemyślane i szeroko konsultowany interfejs graficzny.

W tym roku sukcesywnie uruchamiane będą nabory wniosków w poszczególnych programach wsparcia. Konkurs o zlecenie realizacji zadań organizacjom pozarządowym także odbędzie się z wykorzystaniem nowego systemu.

Rejestracja w Systemie iPFRON+

Szkolenia z obsługi systemu iPFRON+

Na szkolenia zapraszone są wszystkie osoby, które zawodowo działają na rzecz osób niepełnosprawnych. Udział w szkoleniu pozwoli na zapoznanie się ze sposobem pracy w systemie. Będzie okazją do poznania funkcjonalności nowego narzędzia i swobodnego poruszania się po nim, a co za tym idzie, szybkiego składania wniosków o dofinansowanie z PFRON.

Żeby zapisać się na szkolenie, wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz: Szkolenia stacjonarne - iPfron+. Szkolenie, zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu. Najbliższe szkolenia stacjonarne odbywają się w Katowicach w dniach 7 i 8 lutego oraz 21 i 22 lutego, aby się na nie zapisać, trzeba kliknąć w link i wypełnić formularz, 07-08.02.2023 Katowice szkolenie stacjonarne - iPfron+ [TUTAJ] lub 21-22.02.2023 Katowice szkolenie stacjonarne - iPfron+ [TUTAJ]. Do dyspozycji pozostają także szkolenia internetowe: Szkolenia online - iPfron+ [TUTAJ].

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025, albo wejdź na stronę główną - iPfron+ [TUTAJ].

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności28 stycznia 202611:10

Trwają nabory do Straży Miejskiej w Wodzisławiu Śląskim

Trwają nabory do Straży Miejskiej w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności28 stycznia 202611:26

Niewybuchy na dawnym targowisku miejskim w Wodzisławiu Śląskim

Niewybuchy na dawnym targowisku miejskim w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności29 stycznia 202615:37

Mszana: Te nieruchomości są na sprzedaż

Mszana: Te nieruchomości są na sprzedaż - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Aktualności28 stycznia 202614:45

ZUS wysyła deklaracje PIT za 2025 r.

ZUS wysyła deklaracje PIT za 2025 r. - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Aktualności28 stycznia 202612:04

Ferie zimowe blisko domu – atrakcje w Wodzisławiu Śląskim

Ferie zimowe blisko domu – atrakcje w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności28 stycznia 202612:26

Tanecznym krokiem odliczali do matury [FOTO i WIDEO]

Tanecznym krokiem odliczali do matury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności29 stycznia 202612:14

Bankomat w Połomi przeszedł do historii

Bankomat w Połomi przeszedł do historii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Kultura i Edukacja28 stycznia 202612:19

2 marca startuje rekrutacja do przedszkoli

2 marca startuje rekrutacja do przedszkoli - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląsk
Reklama
Aktualności28 stycznia 202622:14

Ochrona powietrza jednym z tematów najbliższej sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego

Ochrona powietrza jednym z tematów najbliższej sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności29 stycznia 202610:13

Mszana: przywrócenie ruchu wokół Urzędu Gminy

Mszana: przywrócenie ruchu wokół Urzędu Gminy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Aktualności29 stycznia 202610:18

Kolejna odsłona Balu Księżnej Konstancji już 7 lutego

Kolejna odsłona Balu Księżnej Konstancji już 7 lutego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Kultura i Edukacja29 stycznia 202610:00

2 marca startuje nabór do wodzisławskich szkół podstawowych

2 marca startuje nabór do wodzisławskich szkół podstawowych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności30 stycznia 202613:23

Zmiany w 800+ dla obywateli Ukrainy

Zmiany w 800+ dla obywateli Ukrainy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Aktualności30 stycznia 202612:22

Kolejny etap projektu OZE w Wodzisławiu Śląskim

Kolejny etap projektu OZE w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Sport30 stycznia 202611:53

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności30 stycznia 202615:09

Strona konferencji WNET już dostępna

Strona konferencji WNET już dostępna - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności30 stycznia 202615:16

Odwołanie zebrania wiejskiego w Godowie

Odwołanie zebrania wiejskiego w Godowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.