Powiat ogłosił nabór do komisji konkursowych

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji konkursowych oceniających oferty na zadania publiczne z kultury, sportu oraz turystyki i krajoznawstwa.
Kandydatów do komisji konkursowej mogą zgłaszać organizacje pozarządowe. Zgłoszenia odbywają się za pomocą specjalnego formularza, który dostępny jest TUTAJ. Wystarczy wypełnić i podpisać zgłoszenie, a następnie:
- dostarczyć osobiście do siedziby Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim,
- przesłać pocztą lub
- przesłać jego skan na adres e-mail ngo@powiatwodzislawski.pl.
Formularz zgłoszeniowy powinien być podpisany przez kandydata oraz przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu organizacji zgłaszającej.
- Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego - informuje powiatowy urząd.
Więcej informacji można uzyskać w Referacie Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi pod numerem telefonu 32 41 20 943 lub 32 41 20 945 oraz pisząc na adres e-mail: ngo@powiatwodzislawski.pl.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz