Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 marca 202311:12

Dawka nowej wiedzy. Warsztaty z komunikacji z mieszkańcami w Rydułtowach

Dawka nowej wiedzy. Warsztaty z komunikacji z mieszkańcami w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

W środę, 8 marca, w ramach realizacji programu "Rozwój Lokalny" w Rydułtowskim Centrum Kultury “Feniks” odbyły się warsztaty pod tytułem „Komunikacja z mieszkańcami”. Poprowadzili je Doradcy ze Związku Miast Polskich - Katarzyna Śpiewok i Adam Mikołajczyk.

W dzisiejszych czasach, aby osiągnąć sukces w dziedzinie zarządzania miastem lub gminą, nie wystarczy tylko dobry plan. Potrzebne jest również wypracowanie skutecznej komunikacji z mieszkańcami, czyli najważniejszymi odbiorcami.

W trakcie warsztatów rydułtowscy urzędnicy poznali wiele technik i narzędzi, które pozwolą skutecznie porozumieć się z grupą docelową. Ważnym elementem warsztatów była również nauka jak prawidłowo tworzyć informacje, aby były one zrozumiałe i przejrzyste. Poruszono też kwestie związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w budowaniu przekazu, co w dobie Internetu stanowi ważny element w komunikowaniu się.

Autor: UM Rydułtowy, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.