Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 czerwca 202317:51

Zbieramy nakrętki. Możemy pomóc właśnie Tobie!

Zbieramy nakrętki. Możemy pomóc właśnie Tobie! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Metalowe serca na nakrętki cieszą się ogromną popularnością wśród wodzisławian. Mieszkańcy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w pomaganie i na bieżąco wypełniają pojemniki po brzegi. Jeśli znacie osoby z Wodzisławia Śląskiego, które potrzebują pomocy, a którym możemy przekazać kolejne tury nakrętek, zgłoście to e-mailowo.

Za każdym razem, gdy serce się zapełnia, jego zawartość zostaje przekazana na wskazany przez Was - mieszkańców, szczytny cel. Partie zebranych plastikowych nakrętek trafiły już m.in. do Lilianki Sówki, Lenki Siedlok, Jasia Wiśniewskiego, Agatki Kultys i Jasia Pochopienia.

Jeśli znacie osobę z Wodzisławia Śląskiego, która potrzebuje pomocy, zgłoście to e-mailowo na adres: n.panic@wodzislaw-slaski.pl lub k.makulska@wodzislaw-slaski.pl.

Pojemniki na nakrętki znajdziecie w Parku Miejskim oraz na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Informujemy, że ponownie można zgłaszać osoby, na które zbiórka nakrętek już się odbyła.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 listopada 202514:32

Groźny wypadek na hałdzie w Radlinie. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala śmigłowcem LPR

Groźny wypadek na hałdzie w Radlinie. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala śmigłowcem LPR - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Radlin:

W sobotę, 15 listopada, na terenie hałdy w Radlinie doszło do poważnego wypadku podczas prowadzonych prac technicznych. W wyniku gwałtownego uwolnienia pary wodnej i osunięcia skarpy poszkodowany został 50-letni mężczyzna. Doznał on rozległych poparzeń, a jego stan wymagał natychmiastowej interwencji służb ratunkowych.

red., fot. FB/OSP Biertułtowy Radlin
Reklama
Aktualności18 listopada 202515:26

Szkolenie z samoobrony dla pracowników gorzyckiego WOLO

Szkolenie z samoobrony dla pracowników gorzyckiego WOLO - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Sport16 listopada 202519:14

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

AKTUALIZACJA. Emocji na lokalnych boiskach i parkietach hal sportowych w trakcie weekendu nie brakowało. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz. 

(greh)
Reklama
Aktualności17 listopada 202517:47

Nowy radiowóz zasilił flotę wodzisławskiej policji

Nowy radiowóz zasilił flotę wodzisławskiej policji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności17 listopada 202505:32

Dyrektor PCKZiU uhonorowana Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

Dyrektor PCKZiU uhonorowana Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.