Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 czerwca 202308:33

OSP Skrzyszów i OSP Łaziska najlepsze w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych [FOTO]

OSP Skrzyszów i OSP Łaziska najlepsze w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych [FOTO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

OSP Skrzyszów i OSP Łaziska z najlepszymi drużynami podczas tegorocznych Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się 18 czerwca na boisku w Skrzyszowie.

Zawody składały się z dwóch części: sztafety sportowej z przeszkodami oraz działań bojowych. W zawodach wystartowały wszystkie cztery jednostki OSP z terenu gminy Godów.

OSP Łaziska najlepsze w rywalizacji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi adepci pożarnictwa, czyli Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, które wystawiły trzy jednostki. Najlepsza okazała się MDP z OSP Łaziska. Drugie miejsce w tej kategorii zajęła MDP z OSP Godów, a trzecie MDP z OSP Gołkowice. W kategorii kobiet do rywalizacji przystąpiła drużyna z OSP Skrzyszów, jedna z raptem dwóch działających na terenie powiatu wodzisławskiego drużyn kobiecych. Panie z OSP Skrzyszów, choć nie miały w swojej kategorii konkurencji, to zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, w niczym nie ustępując drużynom męskim.

OSP Skrzyszów najlepszy wśród panów

Wśród panów najlepiej spisała się jednostka gospodarzy czyli OSP Skrzyszów. Drugie miejsce w zmaganiach zajęła OSP Łaziska, a trzecie OSP Gołkowice. Startująca w zawodach OSP Godów podczas wykonywania jednego z zadań złamała klucz i ostatecznie nie została sklasyfikowana.

Organizatorem Zawodów był Zarząd Gminny ZOSP RP w Godowie. Sędzią głównym zawodów był dh Stanisław Sikora, zaś komendantem zawodów dh Piotr Obara.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom ćwiczeń. Zawody miały widowiskowy przebieg, a strażacy po raz kolejny pokazali, że znają się na swojej robocie, co zresztą udowadniają podczas wielu prawdziwych działaniach ratowniczo-gaśniczych, biorąc w nich aktywny udział.

Autor: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.