Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 lipca 202317:41

Syrynia. Spowodował kolizję i uciekł. Poszkodowany szuka pomocy

Syrynia. Spowodował kolizję i uciekł. Poszkodowany szuka pomocy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Lubomia:

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 0.45 na ulicy Bukowskiej w Syryni na łuku nieopodal zjazdu na ulicę 3 Maja.

O zdarzeniu poinformowano wodzisławskie służby. Na miejsce skierowano dwa zastępy z PSP oraz dwa zastępy miejscowej OSP.

- Po przybyciu zastępów na miejsce zdarzenia drogowego okazało się, że sprawca zdarzenia uciekł. W pojeździe, który pozostał na miejscu podróżowała jedna osoba. Nie ucierpiała. Sprawa trafiła na policję, która będzie ustalała sprawcę oraz przebieg zdarzenia – informuje KP PSP w Wodzisławiu Śląskim.

W międzyczasie poszkodowany w zdarzeniu zwraca się o pomoc w ustaleniu sprawcy. Apel swój kieruje do osób, które mogłyby przekazać nagrania z kamer samochodowych lub na posesjach. Na ten moment wiadomo, że samochód sprawcy był koloru jasnego.

Autor: red., fot. Poszkodowany, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Sport15 marca 202615:04

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO]

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

W sobotnim meczu klasy okręgowej kibice zgromadzeni na stadionie w Nędzy obejrzeli spotkanie pełne walki, emocji i zwrotów akcji. W starciu LKS 1908 Nędza z LKS Silesia Lubomia nie zabrakło ostrych starć, dwóch czerwonych kartek oraz bramek, które ostatecznie przesądziły o zwycięstwie gości.

Oskar Tomeczek
Reklama
Aktualności15 marca 202622:35

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Podczas weekendu kibice nie mogli narzekać na brak sportowych emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgu Racibórz. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.