Wodzisławskie maluchy otrzymają Tyty Pierwszaka

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami. Na początku września ponad 400 pierwszoklasistów rozpocznie swoją przygodę ze szkołą. Również w tym roku "Wodzisławskie Tyty Pierwszaka" powędrują od prezydenta Wodzisławia Śląskiego Mieczysława Kiecy właśnie do nich.
W tym roku rogi obfitości zostaną wypełnione nie tylko słodyczami. Każdy maluch rozpoczynający naukę w naszych podstawówkach otrzyma szereg akcesoriów, które świetnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania.
Tak prezentuje się tegoroczna "Wodzisławska Tyta Pierwszaka":



![Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774784802photo-62-z-87-.jpg)




![Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774863664hazok-belsznica-.jpg)
![Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774882097659898136-1391174853050259-5794452863264191460-n-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz