Przedszkolaki z Pszowa poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa

Pszowscy dzielnicowi odwiedzili podopiecznych przedszkola nr 4 w Pszowie. Mundurowi opowiadali o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Spotkanie było także okazją do poznania maskotki Śląskiej Policji, psa Sznupka.
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Pszowie przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z podopiecznymi przedszkola numer 4 w Pszowie. Mundurowi opowiadali o tym, w jaki sposób dzieci mogą dbać o swoje bezpieczeństwo i nauczyli ich najważniejszych zasad bezpieczeństwa w przypadku kontaktu z osobą obcą, zwierzęciem lub w sytuacji, kiedy się zgubią, na przykład w dużym sklepie. Dzieci poznały numer alarmowy 112 i dowiedziały się, do czego służy. W spotkaniu wziął udział również wyjątkowy gość. Dzieci miały okazję poznać maskotkę Śląskiej Policji, psa Sznupka. Na koniec był czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie.












![Burze z drugim stopniem zagrożenia w powiecie wodzisławskim [OSTRZEŻENIE] Burze z drugim stopniem zagrożenia w powiecie wodzisławskim [OSTRZEŻENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1750667218burza-.jpg)

















![Jak powstała kopalnia Rydułtowy? O historii, która ukształtowała całe miasto [WIDEO] Jak powstała kopalnia Rydułtowy? O historii, która ukształtowała całe miasto [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784193137kopalnia-.jpg)



![Nie tylko zabawa. Dzieci stworzyły gliniane poidełka dla owadów i ptaków [FOTO] Nie tylko zabawa. Dzieci stworzyły gliniane poidełka dla owadów i ptaków [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784195098747889162-1411293514157790-8396470325291026503-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz