Rowerem po zmroku bez świateł i... na podwójnym gazie

Mundurowi z wodzisławskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Jego rower nie posiadał obowiązkowego od zmierzchu do świtu oświetlenia, dodatkowo badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad promil.
- W czwartek, 21.09., mundurowi z wodzisławskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Po godzinie 20.30 mężczyzna jechał ulicą Wrzosową w Radlinie, jego rower nie posiadał obowiązkowego od zmierzchu do świtu oświetlenia. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 61-letniego cyklisty, okazało się, iż ma on ponad promil. Nieodpowiedzialny uczestnik ruchu został ukarany mandatami w wysokości 2,5 tysiąca złotych za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości, oraz 300 złotch za brak wymaganych świateł - informuje KPP w Wodzisławiu Śląskim.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz