Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 października 202313:33

Porozmawiajmy o mieście. Podsumowanie ostatnich miesięcy [WIDEO]

Porozmawiajmy o mieście. Podsumowanie ostatnich miesięcy [WIDEO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Po niemal czteromiesięcznej przerwie Miasto Wodzisław Śląski powraca z podcastami „Porozmawiajmy o mieście”. Dwudziesty odcinek cyklu z udziałem prezydenta miasta Mieczysława Kiecy podsumowuje ostatnie miesiące. Jak wyglądała praca włodarza przez ostatnie miesiące? Jakie nowe doświadczenia zdobył przez ten czas oraz jakie plany ma na najbliższe pół roku? Tego dowiecie się słuchając najnowszego podcastu.

Za nami kilka intensywnych miesięcy, nie tylko ze względu na letnie wydarzenia miejskie, ale również przez wybory parlamentarne, które odbyły się 15 października br. 68,23 proc. - tyle wyniosła najwyższa frekwencja wyborcza w Polsce po 1989 roku. Podczas tegorocznych wyborów udało się pobić ten wynik. Państwowa Komisja Wybrocza podała, że ostateczna frekwencja wyniosła 74,38 proc, natomiast w Wodzisławiu Śląskim - 73,5 proc. To historyczny wynik, z którego możemy być dumni.

W kolejnym odcinku podcastu rozmawiamy z prezydentem Mieczysławem Kiecą o tym, jak wyglądała jego praca przez ostatnie miesiące. Jakie nowe doświadczenia zdobył przez ten czas oraz jakie plany ma na najbliższe pół roku?

- Był to niesamowity czas bardzo wielu spotkań, nie tylko w Wodzisławiu Śląskim, ale całym naszym powiecie wodzisławskim, wszystkich mniejszych, większych gminach, miastach w całym regionie. Czas, w którym miałem okazje spotkać się z osobami, które mają bardzo dużo obaw, wątpliwości, swoich aspiracji i oczekiwań od nas polityków generalnie - mówi w podcaście prezydent Mieczysław Kieca.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 kwietnia 202511:29

Pijany i bez uprawnień zakończył podróż na płocie

Pijany i bez uprawnień zakończył podróż na płocie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności29 kwietnia 202512:48

Rydułtowy. Podpisano umowę na opiekę długoterminową

Rydułtowy. Podpisano umowę na opiekę długoterminową - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 kwietnia 202512:56

W majówkę rusza sezon na Baszcie Rycerskiej

W majówkę rusza sezon na Baszcie Rycerskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Tomasz Garbaczewski
Reklama
Aktualności30 kwietnia 202511:37

W najbliższą sobotę miejskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja

W najbliższą sobotę miejskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Dorota Piecha/UM Wodzisław Śl.
Aktualności30 kwietnia 202513:02

Kadeci z Rydułtów złożyli ślubowanie

Kadeci z Rydułtów złożyli ślubowanie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności30 kwietnia 202515:05

Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT

Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Strony Partnerskie29 kwietnia 202521:18

Kartony e-commerce? Wybierz Emtek

Kartony e-commerce? Wybierz Emtek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnerski
Sport1 maja 202507:00

Majówkowy Niezbędnik Kibica

Majówkowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Strony Partnerskie30 kwietnia 202522:37

Jaki wybrać telewizor do małego salonu?

Jaki wybrać telewizor do małego salonu? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnerski
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.