Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 listopada 202316:22

Razem ustrójmy Starówkę 1 grudnia

Razem ustrójmy Starówkę 1 grudnia - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami wyjątkowy czas, czas pełen magii, rodzinnej atmosfery i radości. Dekorujemy nasze domy, tworząc atmosferę ciepła i miłości. W tym roku pragniemy razem przystroić wodzisławską Starówkę. Zapraszamy do stworzenia świątecznych ozdób podczas warsztatów, które odbędą się 1 grudnia od godz. 16:00 w Pałacu Dietrichsteinów. Następnie przystroimy nimi świąteczne drzewka znajdujące się na Rynku. Podczas wydarzenia światełkami rozbłyśnie także największa choinka w mieście.

- Święta już niebawem, powoli przygotowujemy nasze miasto na ten wyjątkowy czas. Wkrótce na ulicach Wodzisławia Śląskiego będzie można zobaczyć pierwsze świąteczne dekoracje.  Część tych, które przyozdobią nasz Rynek, naszą Starówkę, wykonamy razem podczas kreatywnych warsztatów. Już nie mogę doczekać się tego spotkania z mieszkańcami - mówi prezydent miasta, Mieczysław Kieca. - Zapraszam do udziału. Razem sprawimy, że nasze miasto będzie jeszcze piękniejsze, magiczniejsze podczas nachodzących Świąt. Razem stwórzmy nową tradycję Wodzisławia Śląskiego - dodaje. 

Gdzie odbędą się warsztaty?

Świąteczne ozdoby wykonamy 1 grudnia w sali herbowej Pałacu Dietrichsteinów (ul. Kubsza, I piętro). Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16:00 i potrwają ok. 2,5 godziny. Po przygotowaniu ozdób udamy się na wodzisławski Rynek, aby przystroić znajdujące się tam świąteczne drzewka. Podczas wydarzenia światełkami rozbłyśnie także choinka stożkowa, która w okresie świątecznym zdobi Starówkę. 

Zapisy

Jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach? Chcesz mieć wkład w świąteczny wystrój Starówki? Zgłoś swój udział e-mailowo (n.panic@wodzislaw-slaski.pl) lub telefonicznie (nr tel. 32 45 90 478, w godzinach pracy Urzędu Miasta). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego napisz lub zadzwoń już teraz i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.  

Zapraszamy do udziału.

Organizatorami warsztatów są Wydział Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego oraz Wodzisławskie Centrum Kultury.

warsztaty_swiateczne_plakat

Autor: Miasto Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 marca 202409:13

Dębowy weteran padł ofiarą wandali

Dębowy weteran padł ofiarą wandali - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Egreen
Reklama
Aktualności1 marca 202411:56

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO]

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W czwartek, 29.02. w Turzy Śląskiej otwarto pierwsze w powiecie wodzisławskim Branżowe Centrum Umiejętności firmy Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o. Prawdopodobnie jest to jedyna tego rodzaju placówka w kraju dedykowana florystyce. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele powiatu.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. BCU Turza Śląska
Sport1 marca 202409:18

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja3 marca 202415:51

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Po 5 latach od ostatniego wyjazdu udało się ponownie wrócić do tradycji Zespołu Sukces i Orkiestry KWK Rydultowy czyli do zagranicznych wyjazdów i pokazów na festiwalach poza granicami Polski. Zorganizować wyjazd po takiej przerwie nie było łatwym zadaniem, ale udało się!

opr. red.
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.