Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności1 grudnia 202315:00

Powiatowy Urząd Pracy z tytułem Lider Aktywizacji Osób Młodych 2023

Powiatowy Urząd Pracy z tytułem Lider Aktywizacji Osób Młodych 2023 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

28 listopada w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek, wyróżnień i nagród specjalnych laureatom VII edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy „Lider aktywizacji osób młodych 2023". Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim otrzymał nagrodę specjalną.

W konkursie zostało wyróżnionych 47 instytucji rynku pracy z całego kraju. Wśród nich znalazł się Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim, który otrzymał nagrodę specjalną i tytuł „Lider Aktywizacji Osób Młodych 2023„. Nagrodę odebrała Grażyna Ostrowska, kierownik referatu pośrednictwa pracy. Celem konkursu “Lider Aktywizacji Osób Młodych” jest wyróżnienie tych instytucji, które w sposób niestandardowy i oryginalny podchodzą do rozwiązywania problemów młodych osób na rynku pracy. Wyróżnienia w konkursie od 2017 roku przyznaje Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM z siedzibą w Warszawie.

- Przyznanie statuetki jest dla nas cennym wyróżnieniem. Nasz urząd szczególnie wspiera osoby młode w wejściu i odnalezieniu się na rynku pracy – również poprzez tak niestandardowe działania jak organizacja konkursu. Cieszymy się, że zostało to docenione przez Kapitułę konkursu – mówi Anna Słotwińska-Plewka, dyrektor PUP w Wodzisławiu Śląskim.

Rynek Pracy Bez Tajemnic

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim został nagrodzony za organizację konkursu wiedzy o rynku pracy „Rynek Pracy Bez Tajemnic„, który odbył się w marcu 2023 r. i był częścią obchodów 25-lecia powołania powiatu wodzisławskiego. Partnerem konkursu był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim, zaś ekspertem zewnętrznym, zaproszonym do udziału w komisji konkursowej, Dariusz Graczyk z firmy Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. W konkursie wzięło udział 43 uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu wodzisławskiego.

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 marca 202409:13

Dębowy weteran padł ofiarą wandali

Dębowy weteran padł ofiarą wandali - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Egreen
Reklama
Aktualności1 marca 202411:56

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO]

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W czwartek, 29.02. w Turzy Śląskiej otwarto pierwsze w powiecie wodzisławskim Branżowe Centrum Umiejętności firmy Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o. Prawdopodobnie jest to jedyna tego rodzaju placówka w kraju dedykowana florystyce. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele powiatu.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. BCU Turza Śląska
Sport1 marca 202409:18

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja3 marca 202415:51

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Po 5 latach od ostatniego wyjazdu udało się ponownie wrócić do tradycji Zespołu Sukces i Orkiestry KWK Rydultowy czyli do zagranicznych wyjazdów i pokazów na festiwalach poza granicami Polski. Zorganizować wyjazd po takiej przerwie nie było łatwym zadaniem, ale udało się!

opr. red.
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.