Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 grudnia 202307:18

Odbierz Wander Book w Urzędzie Miasta

Odbierz Wander Book w Urzędzie Miasta - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisław Śląski bierze udział w międzynarodowym projekcie Wander Book. Czym jest Wander Book? To nic innego, jak dziennik turystyczny, który można uzupełniać naklejkami, wspomnieniami lub pieczątkami. To kompleksowa i nieustannie rozwijająca się sieć informacyjna, w której można znaleźć ciekawostki z zakresu turystyki, kultury, sportu i gastronomii. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Wander Bookiem? Odbierz go w Urzędzie Miasta.

Idea projektu

Wander Book to projekt o międzynarodowym zasięgu, bowiem jego uczestnikami są takie kraje jak: Słowacja, Niemcy, Norwegia, Austria, Węgry i Polska. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zaszczepienie w ludziach pasji do podróżowania, odkrywania nowych miejsc i czerpania radości z różnorodnych doświadczeń. Wander Book to inspirujący towarzysz podróży, który dostarcza nie tylko praktycznych informacji, ale także odkrywa tajemnice i historie nieznanych miejsc. Warto dodać, że przewodnik jest dostępny także w postaci aplikacji mobilnej.

Dlaczego bierzemy udział w tym projekcie?

Dzięki zaangażowaniu naszego miasta w projekt Wander Book, mamy szansę promować bogactwo i dziedzictwo kulturowe Wodzisławia Śląskiego na arenie międzynarodowej. Projekt ten wspiera współpracę między miastami, daje podróżującym możliwość odkrywania miejsc, o których istnieniu nie mieli dotąd pojęcia. To również świetna okazja do kształtowania pozytywnego wizerunku naszego miasta - jako przyjaznego i ciekawego celu podróży dla turystów z innych regionów Polski, a także Europy.

Jak prowadzić dziennik?

Dziennik składa się z trzech części – głównej, przeznaczonej na wpisy - to idealne miejsce, aby zanotować swoje refleksje, wspomnieć o ciekawych doświadczeniach z podróży, wykazu zwiedzonych miejsc oraz formularza do przesyłania kuponów. Każdej z nich dedykowana jest inna część naklejki - tzw. Wander Card.

Szczegółowe informacje dot. prowadzenia dziennika można znaleźć na stronie internetowej www.pl.wander-book.com

Jak zdobyć Wander Book?

Chcesz zacząć utrwalać wspomnienia ze swoich podróży w dzienniku turystycznym? Odbierz go w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego - budynek 4, pokój 101. 50 sztuk Wander Booków czeka na nowych właścicieli.

Gdzie zdobyć naklejkę, czyli Wander Card?

Wander Card to naklejka ze zdjęciami i opisami ciekawostek kulturalnych, sportowych, gastronomicznych. Każda z nich posiada dodatkowo kupon, tłumaczenie na język angielski oraz czarno-białą Wander Stamp, która imituje pieczątkę.

Wodzisławska Wander Card przedstawia Pałac Dietrichsteinów - naszą lokalną, największą perełkę architektoniczną. Otrzymać ją można m.in. w Pałacu Dietrichsteinów (ul. Kubsza), Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Styczyńskiego 2), bistro Rynek 13 (ul. Rynek 13).

Prowadź dziennik i zdobywaj nagrody

Prowadzenie tego wyjątkowego dziennika turystycznego umożliwia zdobywanie nagród. Ci najwytrwalsi i aktywni podróżnicy są także nagradzani odznakami znawcy, medalami i innymi wyróżnieniami. Więcej o nagrodach [TUTAJ].

Prowadzisz działalność w mieście i chcesz dołączyć do projektu?

Jesteś wodzisławskim gastronomem, który działa w okolicach Rynku? Chciałbyś, aby turyści mogli odbierać wodzisławską naklejkę w Twoim lokalu? Skontaktuj się z Wydziałem Dialogu, Promocji i Kultury, nr tel. 32 45 90 579.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 marca 202409:13

Dębowy weteran padł ofiarą wandali

Dębowy weteran padł ofiarą wandali - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Egreen
Reklama
Aktualności1 marca 202411:56

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO]

Pierwsze w powiecie Branżowe Centrum Umiejętności oficjalnie otwarte [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W czwartek, 29.02. w Turzy Śląskiej otwarto pierwsze w powiecie wodzisławskim Branżowe Centrum Umiejętności firmy Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o. Prawdopodobnie jest to jedyna tego rodzaju placówka w kraju dedykowana florystyce. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele powiatu.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. BCU Turza Śląska
Sport1 marca 202409:18

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja3 marca 202415:51

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei

Zespół Sukces i Orkiestra KWK Rydułtowy na festiwalu w Nicei - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Po 5 latach od ostatniego wyjazdu udało się ponownie wrócić do tradycji Zespołu Sukces i Orkiestry KWK Rydultowy czyli do zagranicznych wyjazdów i pokazów na festiwalach poza granicami Polski. Zorganizować wyjazd po takiej przerwie nie było łatwym zadaniem, ale udało się!

opr. red.
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.