Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 stycznia 202411:59

Konkurs ofert w zakresie kultury

Konkurs ofert w zakresie kultury - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego ogłosił konkurs ofert w sprawie otwartego konkursu ofert na wsparcie zadania publicznego miasta Wodzisławia Śląskiego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2024 roku.

Wysokość środków publicznych planowanych na realizację zadania to 100 tys. zł.

Które podmioty są uprawnione do składania ofert? Jakiego dokładnie rodzaju zadań dotyczy konkurs? Jak przygotować ofertę? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w treści ogłoszenia [TUTAJ].

Ofertę należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4B, od poniedziałku do środy w godz. od 7:30 do 16:00, w czwartek w godz. od 7:30 do 17:00 oraz w piątek w godz. od 7:30 do 13:00) lub drogą pocztową do 5 lutego 2024 roku.

Masz pytania? Informacji dotyczących konkursu ofert udziela Biuro Spraw Społecznych Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (tel. 32 45 90 536).

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności12 lutego 202610:58

Zmarł ks. Stanisław Moś. Kapłan był związany z Kokoszycami

Zmarł ks. Stanisław Moś. Kapłan był związany z Kokoszycami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Archidiecezja Katowicka
Reklama
Sport11 lutego 202617:44

Kinga Tkocz w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. Kolejny krok w sportowej karierze wodzisławskiej biathlonistki

Kinga Tkocz w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. Kolejny krok w sportowej karierze wodzisławskiej biathlonistki  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. UKS Strzał Wodzisław
Aktualności11 lutego 202617:57

W ferie zimowe zmieni się rozkład jazdy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

W ferie zimowe zmieni się rozkład jazdy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności11 lutego 202619:31

Wyjątkowy jubileusz 90. urodzin mieszkanek Pszowa

Wyjątkowy jubileusz 90. urodzin mieszkanek Pszowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Aktualności11 lutego 202614:14

Zmiany w organizacji ruchu na ul. 1 Maja w Mszanie od 16 lutego

Zmiany w organizacji ruchu na ul. 1 Maja w Mszanie od 16 lutego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności11 lutego 202618:53

Przetarg na termomodernizację Ośrodka Kultury w Skrzyszowie

Przetarg na termomodernizację Ośrodka Kultury w Skrzyszowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Aktualności11 lutego 202612:42

Prezydent Wodzisławia Śląskiego na Forum Bankowo-Samorządowym 2026

Prezydent Wodzisławia Śląskiego na Forum Bankowo-Samorządowym 2026 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Związek Banków Polskich
Reklama
Reklama
Aktualności11 lutego 202618:04

Bezpieczeństwo w mieście w 2025 roku. Straż Miejska w liczbach

Bezpieczeństwo w mieście w 2025 roku. Straż Miejska w liczbach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności11 lutego 202619:23

Bezpieczne ferie w Rydułtowach. Edukacja i bezpieczeństwo nad wodą [FOTO]

Bezpieczne ferie w Rydułtowach. Edukacja i bezpieczeństwo nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. st. ogn. Marcin Herok, UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.