Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności24 stycznia 202418:01

Weź udział w spotkaniach prezydenta z mieszkańcami

Weź udział w spotkaniach prezydenta z mieszkańcami - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W lutym ruszy coroczny cykl spotkań prezydenta Wodzisławia Śląskiego Mieczysława Kiecy z mieszkańcami. Spotkania są doskonałą okazją do rozmowy nie tylko o planach miasta na 2024 rok, ale także o potrzebach i pomysłach wodzisławian związanych z funkcjonowaniem miasta. Pierwsze z zaplanowanych spotkań odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego o godz. 17:00 w dziel-nicy Jedłownik Szyb.

Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczyć będą także zastępcy prezydenta wraz z przedstawicielami wydziałów Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego oraz np. dyrektorzy miejskich jednostek. Celem tych corocznych spotkań w dzielnicach jest pozyskanie jeszcze szerszej wiedzy o potrzebach mieszkańców, poznanie ich wniosków i inicjatyw dotyczących życia ich dzielnic, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z wodzisławianami.

- Trzy tygodnie - tyle dzieli nas od tegorocznych spotkań z Wami, wodzisławianami. Wsłuchiwanie się w Wasze głosy najefektywniejsze jest poprzez bezpośrednie rozmowy, z tego powodu tak ważne są dla mnie te spotkania. To Wy najlepiej wiecie, czego potrzebujecie, dlatego zachęcam Was gorąco do udziału, wymiany doświadczeń oraz omówienia bieżących spraw - mówi prezydent Mieczysław Kieca.

Harmonogram spotkań

12 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Jedłownik Szyb /Szkoła Podstawowa nr 4/
13 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka /Szkoła Podstawowa nr 2/
15 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Nowe Miasto /Dworzec kolejowy/
16 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Trzy Wzgórza /Szkoła Podstawowa nr 10/
19 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Radlin II /OSP Radlin II/
20 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Stare Miasto /Pałac Dietrichsteinów/
21 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Zawada /Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1/
22 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Wilchwy /Szkoła Podstawowa nr 9/
26 lutego 2024 roku, godz. 17:00 - Kokoszyce /OSP Kokoszyce/

aaa.[30]

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202513:23

Godów: Małżeńscy jubilaci przykładem dla młodych pokoleń [FOTO]

Godów: Małżeńscy jubilaci przykładem dla młodych pokoleń [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Włodarze Gminy Godów spotkali się z jubilatami obchodzącymi w tym i w ubiegłym roku okrągłe jubileusze małżeństwa. Uroczystość odbyła się 3 września w Skrzyszowie.

UG Godów
Reklama
Biznes9 września 202521:43

Nie żyje 15-letni piłkarz Odry Centrum

Nie żyje 15-letni piłkarz Odry Centrum - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Odra Centrum
Aktualności9 września 202521:58

MZK ogranicza ulgi dla pasażerów. Od 1 października zapłacą więcej mieszkańcy Wodzisławia, Rybnika i Żor

MZK ogranicza ulgi dla pasażerów. Od 1 października zapłacą więcej mieszkańcy Wodzisławia, Rybnika i Żor - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Od 1 października br. pasażerowie z gmin, które nie finansują komunikacji miejskiej w ramach Międzygminnego Związku Komunikacyjnego (MZK), stracą możliwość korzystania z ulgowych przejazdów. Decyzja dotyczy m.in. mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Żor.

opr. red., źródło: Komunikat prasowy MZK Jastrzębie-Zdrój
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202518:54

Razem bawili się do rytmów bluesa [FOTO]

Razem bawili się do rytmów bluesa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności8 września 202510:14

Trwają prace przy przebudowie drogi na osiedlu 1 Maja

Trwają prace przy przebudowie drogi na osiedlu 1 Maja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności8 września 202518:38

Spacer historyczny po Wilchwach w ramach Biegu Transgranicznej Przyjaźni

Spacer historyczny po Wilchwach w ramach Biegu Transgranicznej Przyjaźni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latajacy Obiektyw
Aktualności9 września 202515:12

Akcja służb w Radlinie. Paliło się mieszkanie

Akcja służb w Radlinie. Paliło się mieszkanie  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., źródło i fot: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 września 202515:51

Dzień otwarty wodzisławskiej porodówki [ZAPROSZENIE]

Dzień otwarty wodzisławskiej porodówki [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności9 września 202511:17

Wybory do rad dzielnic Trzy Wzgórza i Nowe Miasto już w tym tygodniu

Wybory do rad dzielnic Trzy Wzgórza i Nowe Miasto już w tym tygodniu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latajacy Obiektyw
Reklama
Biznes9 września 202515:57

Jak łączyć biznes z działaniami społecznymi? Poniedziałek z Doradcą w Wodzisławiu Śląskim

Jak łączyć biznes z działaniami społecznymi? Poniedziałek z Doradcą w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim
Sport9 września 202515:44

Festiwal Sportowy Uczniów na Balatonie już w niedzielę

Festiwal Sportowy Uczniów na Balatonie już w niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. ZSP nr 2 w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.