Aktualności29 stycznia 202410:45
Zamyślił się i wjechał w drzewo. Niebezpieczne zdarzenie w Syryni

0
Reklama
Lubomia:
Do zdarzenia doszło w sobotę, 27.01., około godziny 16 na ulicy 3 Maja w Syryni.
Obecni ma miejscu policjanci ustalili, że kierujący skodą 54-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, jadąc ulicą 3 Maja nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.
- Mężczyzna twierdził, że się zamyślił. Podróżował pojazdem sam, był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym na kwotę 300 złotych - informuje asp. sztab. Małgorzata Koniarska, oficer prasowa KPP w Wodzisławiu Śląskim.
Dodatkowo policjanci zwracają się z apelem do kierowców o zachowanie koncentracji podczas jazdy.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany