Weź udział w sobotnim Balu Księżnej Konstancji

10 lutego przestrzeń Pałacu Dietrichsteinów wypełni się księżniczkami, rycerzami i postaciami z bajek. To za sprawą wydarzenia, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było. Zapraszamy na Bal Księżnej Konstancji – święto pełne kolorów, tańców i dobrej zabawy. W programie m.in. warsztaty robienia słodyczy, animacje, fotobudka i poczęstunek. Do udziału w balu zapraszamy dzieci do 12. roku życia wraz z opiekunami. Start o godzinie 16.
Karnawałowy bal, Bal Księżnej Konstancji, który odbędzie się w majestatycznym Pałacu Dietrichsteinów, będzie niezapomnianą przygodą dla najmłodszych. Zarówno dzieci, jak i opiekunów zapraszamy do tego, aby się przebrać w kostiumy księżniczek, rycerzy lub postaci z bajek.
W programie:
- warsztaty robienia słodyczy, podczas których, uczestnicy wydarzenia będą mogli stworzyć własne, słodkie arcydzieła pod czujnym okiem instruktora,
- eksperymenty i produkcja lodów z ciekłym azotem, które zaprezentuje Tomasz Dybała z Manufaktury rybnickich lodów rzemieślniczych,
- animacje, które przeniosą dzieci w świat wyobraźni i uśmiechu,
- gry i zabawy integracyjne, które pozwolą dzieciom nawiązać nowe przyjaźnie poprzez zabawę,
- tańce, których nie mogłoby zabraknąć podczas zabawy karnawałowej,
- fotobudka, która pozwoli uwiecznić wspomnienia z tego wyjątkowego balu,
- poczęstunek.
Opiekunowie będą mogli odpocząć, zrelaksować się i cieszyć chwilą spokoju w specjalnie przygotowanym "Klubiku rodzica", podczas gdy najmłodsi będą uczestniczyć w przygotowanych dla nich atrakcjach. Wydarzenie rozpocznie się 10 lutego o godz. 16:00 i potrwa do godz. 19:00.
- Bal Księżnej Konstancji dedykujemy dzieciom do 12. roku życia i ich opiekunom. Przed nami niezapomniane chwile, pełne tańca, radości i uśmiechów. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: tańce, gry i zabawy, ciekawe eksperymenty, warsztaty, poczęstunek. Zapowiada się znakomita zabawa! - mówi prezydent Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca.
Regulamin Balu Księżnej Konstancji [otwiera się w nowym oknie].
Organizatorem Balu Księżnej Konstancji jest Wydział Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.



![Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762894388dsc01290-.jpg)
![Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17629017631762878494dsc01275-.jpg)
![Pszów uczcił Narodowe Święto Niepodległości [FOTO] Pszów uczcił Narodowe Święto Niepodległości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762944688pxl-20251111-101037692-.jpg)













![Obchody Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim [FOTO i WIDEO] Obchody Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763025192581251159-1234903692007062-4542500085760762581-n-.jpg)

![Miejskie obchody Święta Niepodległości w Rydułtowach [FOTO] Miejskie obchody Święta Niepodległości w Rydułtowach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763031407dsc01314-.jpeg)



![Rydułtowskie stowarzyszenia na Festiwalu Stowarzyszeń w Orlovej [FOTO] Rydułtowskie stowarzyszenia na Festiwalu Stowarzyszeń w Orlovej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763027184image00002-.jpeg)

![Rydułtowy: Wydarzenie dla Niepodległej. Wspólne świętowanie w biało-czerwonych barwach [FOTO] Rydułtowy: Wydarzenie dla Niepodległej. Wspólne świętowanie w biało-czerwonych barwach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763029366dsc01268-.jpeg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany