Zmarł druh Piotr Kłobuch. Był wieloletnim członkiem OSP Rydułtowy

Zmarł były naczelnik OSP Rydułtowy. O śmierci druha Piotra Kłobucha poinformowała OSP Rydułtowy.
- Z wielką przykrością i żalem informujemy, że w dniu 8 lutego 2024 zmarł nasz Brat/Strażak/Mentor dh Piotr Kłobuch. Zarząd OSP KSRG Rydułtowy oraz cała załoga składa najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie, oraz najbliższym Piotra. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach. dr Piotr Kłobuch był naczelnikiem OSP Rydułtowy później pełnił funkcje Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej OSP oraz Członka Komisji Rewizyjnej w Zarządzie Powiatowym OSP - informują w mediach społecznościowych strażacy z OSP Rydułtowy.
Ostatnie pożegnanie odbędzie się w kościele św. Jerzego w Rydułtowach w dniu 13 lutego 2024 roku. Początek uroczystości o godzinie 9.00
![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1710706030tauron-dystrybucja-36-.jpg)
![WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773047942fotob-2047-.jpg)

![Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773048746648277744-1851197505619645-6772655679426173805-n-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany