Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 lutego 202419:06

Za nami spotkanie prezydenta z mieszkańcami Trzech Wzgórz

Za nami spotkanie prezydenta z mieszkańcami Trzech Wzgórz - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W piątek, 16 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim odbyło się czwarte z dziewięciu zaplanowanych spotkań prezydenta Mieczysława Kiecy z wodzisławianami. Tym razem włodarz rozmawiał z mieszkańcami dzielnicy Trzy Wzgórza.

Spotkanie w dzielnicy Trzy Wzgórza odbyło się w piątek, 16 lutego w Szkole Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim. W spotkaniu z mieszkańcami wzięli udział: prezydent miasta Mieczysław Kieca, jego zastępy Izabela Kalinowska i Wojciech Krzyżek, dyrektor Służb Komunalnych Miasta Bożena Jedynak-Turakiewicz, kierownik Biura Gospodarowania Odpadami Weronika Hołomek, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Grzegorz Połomski oraz pełnomocnik ds. polityki organizacyjnej i bezpieczeństwa miasta Jarosław Gorzawski.

Na początku, podobnie jak na poprzednich spotkaniach prezydent Mieczysław Kieca podsumował ubiegły rok oraz przedstawił plany i koncepcje na nadchodzące miesiące. Po tej części Prezydent oddał głos zebranym mieszkańcom i rozpoczęła się dyskusja. Mieszkańcy dzielnicy Trzy Wzgórza pytali m.in. Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza", doświetlenie przejścia dla pieszych na ul. Radlińskiej i kasę w Urzędzie Miasta. Poruszony został również temat bezpieczeństwa w mieście oraz kwestii remontów w wodzisławskich placówkach oświatowych.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202420:39

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.