Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 lutego 202419:31

Już w najbliższą sobotę premiera Klubu nigdyNIEdorosłych Teatru Szydełko

Już w najbliższą sobotę premiera Klubu nigdyNIEdorosłych Teatru Szydełko - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na premierę spektaklu dla dzieci w wykonaniu Teatru Szydełko pt. „Monkey, Jajko i Tyłek w klubie nigdyNIEdorosłych". Wydarzenie odbędzie się 24 lutego o 16:00.

Zabawny i lekki spektakl dedykowany dzieciom w wieku szkolnym opowiada o trójce chłopców o ksywkach Monkey, Jajko i Tyłek. Pewnego dnia postanawiają nigdy nie dorosnąć i na zawsze pozostać dziećmi, które zbudują świat po swojemu i na swoich własnych warunkach. Szybko znajdują wśród szkolnych kolegów i koleżanek entuzjastów swojego pomysłu. Osiedlowe podwórko zamienia się w siedzibę „Klubu nigdyNIEdorosłych", a jego członkowie szykują rewolucję mającą zmienić świat, w którym dzieci ustalą nowe zasady i nikt nigdy nie każe im robić tego, na co nie mają najmniejszej ochoty. Czy dzieciom uda się przewrót? Czy wygrają walkę z czasem? Czy można zatrzymać proces dorastania? O tym przekonają się widzowie.

- Serdecznie zapraszam całe rodziny z dziećmi na zabawny spektakl o dzieciach, które nie chcą dorastać. Gwarantuję, że wszyscy będą się na nim świetnie bawić - mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Reżyserem i scenarzystą spektaklu jest Dorota Krawczyk. W przedstawieniu zagrają: Mateusz Krawczyk, Tymoteusz Sokołowski, Jan Kubica, Kamil Stefaniak, Miłosz Kowalski, Nikola Gawlas, Antonina Kubica, Lena Węglarz, Eliza Zurek, Alisa Urban, Iga Folwarczny, Oliwia Piątkowska, Maja Koch, Maja Orawska, Lidia Maźnio, Karolina Kozielska, Daria Poukh. Kostiumy zaprojektowała Karolina Gajewska, a uszyła Ilona Niespodziany. Światło: Radosław Bujok. Dźwięk: Sebastian Załęski.

Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę, 24 lutego o g. 16:00. Bilety w cenie 35 zł są dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

aaa.[33]

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202420:39

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.