Aktualności21 lutego 202409:30
Tragiczny skutek pożaru w Radlinie

0
Reklama
Radlin:
20 lutego o godzinie 4:38 strażacy przyjęli zgłoszenie od dyżurnego ruchu PKP o pożarze przy ul. Mariackiej w Radlinie.
- Po przybyciu strażaków na miejsce zdarzenia oraz rozpoznaniu stwierdzono, że palą się budynek gospodarczy oraz wiata drewniana. Strażacy niezwłocznie przystąpili do działań gaśniczych, podając dwa prądy wody na palące się budynki. Podczas działań ratownicy natrafili na zwęglone zwłoki znajdujące się w budynku gospodarczym. Przyczyny pożaru ustala policja oraz biegły z zakresu pożarnictwa. W akcji uczestniczyło 8 zastępów, w sumie 33 strażaków z państwowej oraz ochotniczej straży pożarnej - informuje KP PSP w Wodzisławiu Śląskim.



![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)
![Akcja służb w Wodzisławiu Śląskim-Zawadzie. W stawie zatonął Opel. Czy w środku był człowiek? [AKTUALIZACJA] Akcja służb w Wodzisławiu Śląskim-Zawadzie. W stawie zatonął Opel. Czy w środku był człowiek? [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1752833355167542533715329349801530030171-mg-4225-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany