Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 listopada 201211:32

Utrudnienia na Wodzisławskiej i Wolności

Utrudnienia na Wodzisławskiej i Wolności - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Mszana:

Do 29 listopada mają potrwać utrudnienia na ul. Wodzisławskiej w Mszanie i ul. Wolności w Połomi. Powodem jest remont ich nawierzchni przed planowanym częściowym uruchomieniem odcinka autostrady A1 Świerklany-Gorzyczki. Obecnie ruch na Wodzisławskiej odbywa się wahadłowo, steruje nim sygnalizacja świetlna. Podobnie jest w Połomi na ulicy Wolności.

- Z tego co dowiedzieliśmy się na spotkaniu z wykonawcą autostrady, otwarcie A1 z objazdem niedokończonego mostu w Mszanie jest planowane na 30 listopada - mówi Błażej Tatarczyk, zastępca wójta Mszany.

Obie drogi będą musiały przyjąć wzmożony ruch samochodów. Prace remontowe trwają od 9 listopada "w zakresie uzgodnionym przez zarządcę dróg wojewódzkich w Katowicach z wykonawcą autostrady A1 na odcinku Świerklany - Gorzyczki przy udziale zarządzającego ruchem autostradowym - GDDKiA" - czytamy w oficjalnym komunikacie Dyrekcji Dróg Krajowych. GDDKiA informuje też, że remontu podjął się wykonawca autostrady A1, który prowadzi roboty na własny koszt.

UG Mszana

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności31 grudnia 202512:11

W.A.R.T.O. na Trzech Wzgórzach. Kolejne spotkanie w ramach miejskiego programu integracji mieszkańców

W.A.R.T.O. na Trzech Wzgórzach. Kolejne spotkanie w ramach miejskiego programu integracji mieszkańców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Aktualności1 stycznia 202619:05

Pierwsza tablica z miernikiem smogu w Wodzisławiu Śląskim

Pierwsza tablica z miernikiem smogu w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Stowarzyszenie Wodzisław 2.0
Reklama
Aktualności31 grudnia 202516:19

Papier ważniejszy niż życie? Bezdomni odsyłani z ogrzewalni

Papier ważniejszy niż życie? Bezdomni odsyłani z ogrzewalni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. FB/Alan Szatyło
Aktualności31 grudnia 202513:12

Jak pracuje ZUS na początku stycznia 2026 r.

Jak pracuje ZUS na początku stycznia 2026 r. - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Aktualności2 stycznia 202615:01

Pierwsze dziecko w 2026 roku urodzone w wodzisławskim szpitalu

Pierwsze dziecko w 2026 roku urodzone w wodzisławskim szpitalu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Bocianie Gniazdo
Aktualności31 grudnia 202513:10

Kampania z sercem, która realnie zmienia rzeczywistość

Kampania z sercem, która realnie zmienia rzeczywistość - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Kultura i Edukacja31 grudnia 202513:51

Sekrety pasty do zębów. Naukowa przygoda z Klubem Młodego Odkrywcy

Sekrety pasty do zębów. Naukowa przygoda z Klubem Młodego Odkrywcy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności1 stycznia 202619:41

Nietrafiony prezent świąteczny? Powiatowy Rzecznik Konsumentów wyjaśnia zasady zwrotów i reklamacji

Nietrafiony prezent świąteczny? Powiatowy Rzecznik Konsumentów wyjaśnia zasady zwrotów i reklamacji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. pexels.com/Element5 Digital
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.