Aktualności28 lutego 202405:55
Mieszkaniec Mszany zasnął za kółkiem i wyjechał na czołówkę w Świerklanach

0
Reklama
Region:
Zaśnięcie za kierownicą było najprawdopodobniej przyczyną czołowego zderzenia dwóch pojazdów, do jakiego doszło w poniedziałek, 26.02, na ulicy Żorskiej w Świerklanach.
Zdarzenie to odnotowano około godziny 7.00 na ulicy Żorskiej w Świerklanach. 47-letni mieszkaniec Mszany, podróżując audi w kierunku ulicy Kościelnej, zasnął za kierownicą, zjechał na pas ruchu w przeciwnym kierunku, po czym zderzył się czołowo z osobowym volkswagenem. 53-latka kierująca pojazdem została przewieziona do szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Na szczęście nie wymagała hospitalizacji, doznała ogólnych potłuczeń ciała. Zarówno ona jak i mężczyzna będący sprawcą zdarzenia byli trzeźwi. Zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany