Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 lutego 202411:04

Szukasz pracy w Wodzisławiu Śląskim? Zostań strażnikiem miejskim

Szukasz pracy w Wodzisławiu Śląskim? Zostań strażnikiem miejskim - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracowników na stanowiska trzech aplikantów w Wydziale Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 7 marca.

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

- ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych,
- czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego,
- współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych,
- doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień lub miejsca zamieszkania,
- informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi.

Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci winni składać w zamkniętych i zaadresowanych kopertach do 7 marca 2024 roku w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego pokój nr 115 , ul. Bogumińska 4b. Na kopercie powinien być umieszczony napis: „Nabór na 3 stanowiska Aplikantów w Wydziale Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śl.”.

Pełen zakres obowiązków pracownika, wymagania itp. można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego [TUTAJ].

Masz więcej pytań o naborze? Skontaktuj się z Działem Kadr i Pałac Centrum Usług Wspolnych w Wodzisławiu Śląskim (ul. św. Jana 16) pod numerem telefonu: 32 45 90 605.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.