Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 lutego 202412:27

Wodzisławscy policjanci wsparli zimowy spot charytatywny dla Dawida i Igorka

Wodzisławscy policjanci wsparli zimowy spot charytatywny dla Dawida i Igorka - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W niedzielę, 25.02., w Marklowicach na terenie Słonecznej Wyspy odbył się zlot miłośników motoryzacji. Podczas tej charytatywnej imprezy zbierane były środki finansowe na leczenie mieszkańców naszego powiatu, Dawida i Igorka. Wydarzenie wsparli policjanci z wodzisławskiej komendy.

Impreza została zorganizowana w celu wsparcia zbiórki środków finansowych prowadzonych dla mieszkańców naszego powiatu, Dawida i Igorka. Wydarzenie wsparli dzielnicowi, policyjny profilaktyk oraz mundurowi z drogówki. Stróże prawa prezentowali nowe radiowozy oraz policyjne wyposażenie do służby. Promowali także zawód policjanta oraz w ramach kampanii własnej pod nazwą "Nie piję. Prowadzę. Żyję." rozmawiali z uczestnikami o założeniach tej kampanii i rozdawali gadżety oraz odblaski. Pogoda w tym dniu dopisała, wydarzenie przyciągnęło mnóstwo miłośników motoryzacji - ludzi dobrej woli, którzy wsparli charytatywną zbiórkę.

Dawid jest mieszkańcem Gorzyc, ma 31 lat, jest mężem i tatą 3-letniej Poli. Choruje na nowotwór złośliwy. Szczegóły zbiórki znajdują się TUTAJ.

Igor ma niespełna 2 latka, jest mieszkańcem Turzy Śląskiej. Jego rodzice toczą walkę o jego sprawność i samodzielność. Informacja dotycząca zbiórki znajduje się TUTAJ

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.