Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 lutego 202409:24

Pszowscy policjanci mają nowego szefa

Pszowscy policjanci mają nowego szefa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

Wczoraj (28.02.) w budynku Komisariatu Policji w Pszowie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta. Dotychczasowego szefa policjantów tej jednostki, podinsp. Jacka Żydka zastąpił na tym stanowisku nadkomisarz Grzegorz Porwoł. Wprowadzenia dokonał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim, w uroczystości uczestniczył burmistrz Pszowa wraz ze swoim zastępcą oraz przewodnicząca Rady Miejskiej w Pszowie.

Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, młodszy inspektor Dariusz Zajda powołał na to stanowisko nadkomisarza Grzegorza Porwoła. Zastąpił on podinspektora Jacka Żydka, który po trzydziestu trzech latach służby odszedł na emeryturę. Wprowadzenia nowego szefa pszowskich policjantów dokonał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim, nadkomisarz Adam Marekwica, który wręczył akt powołania oraz pogratulował w pełni zasłużonego awansu zawodowego.

Wczorajsza uroczystość była okazją do złożenia gratulacji, ale także do nawiązania współpracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Pszowa.

Nadkomisarz Grzegorz Porwoł służbę rozpoczął w 1999 roku Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. W trakcie służby był związany z Wydziałem Prewencji, Wydziałem Kryminalnym oraz Wydziałem do walki z Przestępczością Gospodarczą, co przekłada się na jego szerokie doświadczenie zawodowe. Jego pracowitość i wzorowe wywiązywanie się z powierzonych mu obowiązków służbowych zostały przez przełożonych zauważone i docenione.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.