Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 lutego 202409:43

Kraina Górnej Odry z tytułem Polskiej Marki Turystycznej

Kraina Górnej Odry z tytułem Polskiej Marki Turystycznej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Kraina Górnej Odry otrzymała tytuł Polskiej Marki Turystycznej. To tytuł przyznawany zwycięzcom konkursu organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Kraina Górnej Odry powstała 4 lata temu. W tym czasie zorganizowała 3 największe festiwale turystyczne w Polsce, otrzymała 4 certyfikaty na najlepsze produkty turystyczne w Polsce. Między innymi za te inicjatywy otrzymała tytuł „Polska Marka Turystyczna”.

Kapituła konkursu ocenia pomysł na markę, strategię jej komunikowania i umiejętność współpracy aspirującego do tytułu marki miejsca z interesariuszami. Ideą projektu jest stworzenie katalogu najbardziej atrakcyjnych, profesjonalnie zarządzanych regionów Polski. Marka Turystyczna powinna być łatwo identyfikowalna przez turystów i wyróżniać się z oferty rynkowej, reprezentując wysoki poziom jakości oraz skutecznie pobudzając ruch turystyczny na danym obszarze.

Laureaci tytułu „Polska Marka Turystyczna” zostaną włączeni w wybrane działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną na rynku krajowym, w tym będą promowani na dedykowanych profilach Polskich Marek Turystycznych oraz na profilach mediów społecznościowych prowadzonych przez POT. Zarządcy Polskich Marek Turystycznych będą mogli skorzystać z przeznaczonych dla nich szkoleń oraz warsztatów.

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.