Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 marca 202411:15

To był wyjątkowy Dzień Kobiet w Wodzisławiu Śląskim [FOTO]

To był wyjątkowy Dzień Kobiet w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Na Dzień Kobiet miasto zorganizowało drugą edycję wydarzenia pn. „WySPA Kobiet”. Panie miały niepowtarzalną okazję zanurzenia się w świecie lokalnej branży kosmetycznej. Otrzymały cenne wskazówki m.in. dotyczące pielęgnacji skóry, makijażu oraz sposobów poprawy samopoczucia i równowagi psychicznej.

Dworzec kolejowy zamienił się w rajską wyspę, na której królowały kobiety. Przedstawicielami wodzisławskiej branży kosmetycznej dzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Uczestniczki mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji m.in. kosmetologami, makijażystką, masażystką, tatuażystkami. Stoiska z najnowszymi trendami kosmetycznymi zachęcały do eksperymentowania z nowymi produktami.

W wydarzeniu wzięli udział: Studio Pięknego Paznokcia Dafne, Drogeria DM, Marta Kantor Make-up Artist, Studio Figura Wodzisław Śląski, Barteczko Beauty Studio, Iza-Bella Fitness i Wizaż, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim, Masaże Mahalo, French Clinic Rynek 20, Speak in Color, Opalanie natryskowe by San, Oriflame, Happy Gry i My, autorka Weronika Tomala.

Wydarzenie było wyjątkową okazją do zacieśnienia więzi społecznych oraz podkreślenia roli i znaczenia kobiet w społeczności.

"WySpę Kobiet" zorganizowali Wydział Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego oraz Wodzisławskie Centrum Kultury.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, fot. Dorota Piecha, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 marca 202611:15

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja16 marca 202615:08

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO]

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W niedzielę, 15 marca 2026 roku w Ośrodku Kultury w Czyżowicach odbył się barwny i pełen tradycji Pokaz Stołów Wielkanocnych Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie zgromadziło aż 22 reprezentacje KGW z regionu, które zaprezentowały zarówno regionalne potrawy świąteczne, jak i rękodzieło oraz wielkanocne dekoracje. Patronat nad imprezą objął starosta powiatu wodzisławskiego, Leszek Bizoń.

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja16 marca 202611:05

Nie przegap! Rejestracja na III edycję konferencji WNET trwa do końca marca

Nie przegap! Rejestracja na III edycję konferencji WNET trwa do końca marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Aktualności17 marca 202619:47

Food Fest wraca do Wodzisławia. Trzy dni pełne smaków na rynku

Food Fest wraca do Wodzisławia. Trzy dni pełne smaków na rynku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Kacper Kołaczkowski
Aktualności17 marca 202610:13

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.