Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 marca 202411:35

Zajęcia plastyczne dla dzieci w Oazie Aktywności

Zajęcia plastyczne dla dzieci w Oazie Aktywności - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zaprasza młodych twórców w wieku od 7 do 12 lat do udziału w inspirujących zajęciach plastycznych organizowanych w urokliwej Oazie Aktywności. To wyjątkowe miejsce w sercu Starego Miasta w Wodzisławiu Śląskim, gdzie kwitną kreatywność i radość dziecięcych twórczych poszukiwań.

„Oaza Aktywności”, położona w samym sercu Starego Miasta przy Powiatowym Centru Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl., to przestrzeń dla organizacji różnorodnych warsztatów i wydarzeń. Jednym z nich są zajęcia plastyczne, które skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

- Zapraszamy więc najmłodszych artystów do odkrywania świata sztuki poprzez kreatywne warsztaty plastyczne. Pod czujnym okiem instruktora dzieci będą miały okazję eksperymentować z różnymi technikami i materiałami, rozwijając swoje umiejętności oraz wyobraźnię - zachęca Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

Terminy i Godziny: Poniedziałki i Czwartki 15:30 – 17:30
Miejsce: Oaza Aktywności, ul. Wałowa 30, 44-300 Wodzisław Śląski

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w zajęciach, konieczne jest dokonanie wcześniejszych zapisów. Wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu 32 455 14 30 wew. 46.

aaa.[11]

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.