Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 marca 202413:29

Warsztaty samoobrony dla uczennic wodzisławskiego Ekonomika

Warsztaty samoobrony dla uczennic wodzisławskiego Ekonomika - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Policyjni instruktorzy przeprowadzili warsztaty dla uczennic Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim. Zajęcia odbyły się w wyjątkowym dniu, w Dniu Kobiet. Organizatorzy zadbali, aby oprócz wiedzy, jak dbać o zdrowie i urodę, młode kobiety wiedziały, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim przygotował dla swoich uczennic wyjątkowy Dzień Kobiet. W ramach zajęć warsztatowych uczestniczki mogły wysłuchać z cennych rad specjalistów z różnych dziedzin. Organizatorzy zadbali o to, aby młode kobiety oprócz wiedzy dotyczącej właściwego dbania o zdrowie i urodę, wiedziały także, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. Właśnie tym zajęli się policyjni instruktorzy, którzy przeprowadzili warsztaty samoobrony.

Uczestniczki podczas zajęć wysłuchały najważniejszych zasad bezpieczeństwa, mundurowi opowiedzieli także o sytuacjach i zachowaniach, które mogą być ryzykowne. Młode kobiety uczyły się, jak właściwie reagować w sytuacjach dla nich niebezpiecznych. Poznały przydatne chwyty obezwładniające oraz najlepsze sposoby obrony przed atakiem napastnika, a także dowiedziały się, jakich używanych na co dzień przedmiotów można użyć do samoobrony. Możliwość uczestniczenia w lekcji samoobrony okazała się dla tych młodych kobiet bardzo trafionym prezentem.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.